Армія отримала модернізовані тренувальні літаки

Армія отримала модернізовані тренувальні літаки

Українські військові отримали два швидких навчально-тренувальних Л-39М1, модернізованих Одеським авіаційним заводом «у відповідності з викликами сучасності», передає прес-служба «Укроборонпрому».

Як вказано, вдосконалені літаки отримали якісно нові тактичні можливості і повністю готові до виконання своїх завдань.

«Тепер наші льотчики зможуть тренуватися на більш швидких і економічних відносно витрати палива літаках. Ми відходимо від застарілої радянської техніки і надаємо військовим сучасні навчальні літальні апарати, максимально наближені до реальних», — повідомив Гендиректор держкорпорації Роман Романов.

Зокрема, в результаті модернізації були збільшені показники тяги авіаційного двигуна типу АІ-25ТЛШ і впроваджена більш сучасна авіоніка.

Крім того, порівняно з базовою моделлю Л-39, суттєво покращено швидкість, особливості зльоту і посадки.

«На літаках встановлено бортовий тренажерний комплекс типу БТК-39 і принципово новий прицільно-навігаційний комплекс, який значно розширює коло можливостей авіатехніки. БТК-39 надає більше можливостей щодо практичного навчання пілотів в умовах реальної повітряної обстановки, у тому числі стосовно до літальних апаратів так званої бойової групи», — зазначили в Укроборонпромі.

Читайте також: В «Укроборонпромі» доповіли про успішне випробування модернізованого вертольотазагрузка...

Читайте також

Коментарі