Transparency International затримала корумпованого прокурора просто в залі кіно

У жовтні громадська організація Transparency International Україна провела серію незвичних кіноподій, аби заохотити людей повідомляти про факти корупції. Спеціально до Міжнародного дня боротьби із корупцією активісти підготували документальне відео про одну з них.

Відвідувачі кінотеатрів, які чекають фільми під час показу кінотрейлерів, зовсім не розраховували на щось надзвичайне у цей момент. Але один герой зміг розворушити їхній спокій та порушити чиїсь зловмисні плани. Так вдалося наочно показати кожному кіноглядачеві, що перемога над корупцією починається з перемоги над замовчуванням її фактів.

Всі подробиці події можна побачити у відео.

«Більша частина корупційних дій в Україні стається через мовчазну згоду громадян, які знають про такі факти, але не збираються  повідомляти. Бажаючи надихнути людей, ми обрали кінотеатри - місця де люди зазвичай є мовчазними свідками усіх подій. Ми показали, що кожне нове повідомлення про корупцію дає можливість подолати її» , – коментує активність Ольга Тимченко, керівник департаменту комунікації ТІ Україна.

Нагадаємо, повідомити анонімно та отримати необхідну підтримку у боротьбі з корупцією можна на сайтах https://www.xabardocs.org/ і http://anticorruption.in.ua/.

«Ми хочемо подякувати нашим партнерам із рекламної агенції Cheil Ukraine за розробку та впровадження цієї події у життя», - додала Ольга Тимченко.

Кіноподія відбулася в рамках інформаційно-правозахисної кампанії щодо захисту викривачів «Вони б не мовчали». Вона має на меті змінити негативне ставлення до людей, що повідомляють про корупцію.  Проект реалізує міжнародна громадська організація Transparency International Україна за підтримки Міністерства інформаційної політики, Біржі соціальної реклами та проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Партнерами інформаційної кампанії є ресурс www.xabardocs.org  рекламні агенції HAVAS Worldwide Ukraine, Cheil Ukraine, а також мережа кінотеатрів «Мультиплекс».

Довідково: Transparency International Україна є Представництвом глобальної антикорупційної неурядової організації  Transparency International, що має понад 90 національних представництв та працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: обмежити збільшення рівня корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності і доброчесності публічної влади і громадянського суспільства. Дізнатися більше про діяльність організації можна  на сайті  www.ti-ukraine.org.

Рекомендуємо прочитати

Samsung выпустил телефон-"жабку" на Android

Компания Samsung представила в Южной Корее смартфон Galaxy Folder 2....

Це може бути цікавим

Рианна помогла поклоннику пережить болезненное расставание

Рианна не только снимается в клипах и разрабатывает коллекции модной одежды и обуви, но и находит время, чтобы пообщаться с фанатами в социальных сетях....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Стало известно, кто снимет новый эпизод "Звёздных войн"

Новый эпизод «Звездных войн» снимет Рон ХовардКартина, которая пока не имеет названия, как ожидается, будет рассказывать о жизни Хана Соло....