Російські олігархи відправили «солдат удачі» воювати на Донбас

Російські олігархи відправили «солдат удачі» воювати на Донбас

У Донецькій області на боці сепаратистів воює приватна військова компанія «МАР» з Санкт-Петербурга.

Фотографії співробітників цієї компанії з прапорами «МАР» біля в’їзду в Донецьк і селище Спартак, де проходить лінія фронту, кілька днів тому з’явилися в соціальних мережах. Пише «Четверта влада«.

ПВК «МАР» справді зареєстрована в Росії і має свій сайт в Інтернеті, на якому говориться, що предметом діяльність ПВК є приватна військова діяльність. Крім того, на сайті вказується, що метою компанії є отримання прибутку з надання приватних військових послуг.

У розділі «Про компанію» на сайті «МАР» говориться, що «ПВК «МАР» вправі здійснювати діяльність як у Росії, так і за її межами, на підставі укладених договорів або в іншому порядку, передбаченому чинним законодавством».

У звітах про діяльність приватної військової компанії в Донбасі говориться, що співробітники займаються доставкою в Донбас гуманітарної допомоги, а також беруть участь у бойових діях. Зокрема, у статті ПВК «МАР» на передовій, розміщеної ще в червні 2015 року, викладені фотографії співробітників ПВК із зброєю і в окопах.загрузка...

Читайте також

Коментарі