Google назвав найпопулярніші запити цього року

Google назвав найпопулярніші запити цього року

Google представив підсумковий рейтинг найпопулярніших запитів у 2015-ому році. Про це йдеться у офіційному блозі компанії, пише Українська правда.

«Ми проаналізували мільйони пошукових запитів, щоб зрозуміти, які теми викликали найбільший інтерес«, — кажуть у Google.

Найпопулярнішим запитом року в Україністав «Новости Донецка». На другому місці розташувався фільм «50 відтінків сірого», а далі — Жанна Фріске і Кузьма Скрябін. В цілому, в році, що минає, увагу українців традиційно привернули талант-шоу і серіали.

У категорії «Персона» перші три позиції посіли Жанна Фріске, Кузьма Скрябін та Олесь Бузина. У 2015 році серед лідерів в даній категорії ми також бачимо Бориса Нємцова, Володимира Путіна та Поліну Гагаріну.

З фільмів українці найбільше цікавилися екранізацією еротичного бестселера «50 відтінків сірого». Також цього року шукали «Форсаж 7″, драму «Левіафан» і україно-російський фільм «Незламна».

Лідер в категорії телевізійних шоу вже п’ятий рік незмінний — це реаліті-шоу «Холостяк«, а серед серіалів українці найчастіше шукали новий сезон ситкому «Кухня» і комедійний серіал «Останній москаль».

«Покупкою року» в 2015 році став долар, також українців цікавило придбання залізничних квитків, iPhone 6 і ультразвукового відлякувача.загрузка...

Читайте також

Коментарі