Російські політики влаштували промо-кампанію українському літаку АН-178

Російські політики влаштували промо-кампанію українському літаку АН-178

В «Антонові» відмовляються назвати новий літак АН-178 «Бандерою» незважаючи на першу позицію в конкурсі на назву літака.

Неймовірну промо-кампанію українському літаку АН-178 організували російські чиновник Дмитро Рогозін та дипломат Віталій Чуркін, пише EuroMaydan.

Завдяки гнівним заявам у соціальних мережах та на сесії Радбезу ООН про новинку українського авіапрому відтепер краще знають у світі.

«Антонов» може назвати свій новий літак АН-178 «Бандера». Тоді доведеться наш винищувач-перехоплювач назвати «СМЕРШ«, — написав у соцмережі віце-прем»єр Росії Рогозін .

Після цього повідомлення відвідуваність сайту Держпідприємства «Антонов» зросла.

Слідом за Рогозіним естафету промо-кампанії АН-178 підхоплює одіозний постпред Росії в ООН Віталій Чуркін.

«Шокує повідомлення, що з’явилося на днях, про те, що новий український військово-транспортний літак може бути названий на честь нацистського прихвостня Бандери«, — заявив Чуркін.

На Держпідприємстві «Антонов» усіх переляканих росіян заспокоюють — «Бандерою» новий літак не назвуть. Тут пояснюють, що справді оголосили всеукраїнський конкурс на найкращу народну назву для літака. Бандера лише один з варіантів, серед яких — Ахмет-Хан Султан, Кіборг, Надія, Сапсан.

Натомість, як зазначається, самому Дмитру Рогозіну за активність у соцмережах дісталося від співвітчизників. Вони радять віце-прем’єру менше теревенити і нарешті зайнятися роботою. А ще нагадують, що СМЕРШ — «Смерть шпигунам»,- як збирається Рогозін назвати ще неіснуючий винищувач, це підрозділи НКВС, які розстріляли сотні тисяч ні в чому не винних людей. І серед них були тисячі росіян.

Читайте також: «Антонов» пропонує проголосувати за кращу назву для нового літаказагрузка...

Читайте також

Коментарі