Заступник міністра інфраструктури розповів хто і що в нього просив

Заступник міністра інфраструктури розповів хто і що в нього просив

Заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян розповів, що депутати Верховної Ради приходили і просили в нього запустити «фантастичні схеми», які нібито погоджені з першими особами.

Про це він розповів в ефірі «Громадського» .

«В мене було декілька контактів, в тому числі із депутатами Верховної Ради, які приходили і говорили, «давайте ми зараз тут запустимо фантастичну схему, яка вже погоджена із першими особами держави«, — розповів заступник.

За його словами, він неодноразово просив принести документи з підписами цих перших осіб, щоб подивитися хто ж це, але, після цього ці люди зникали і жодного продовження розмов не було.

Тим не менше, за словами Омеляна, відбуваються дивні речі, і міністерство відчуває тиск, і замість того, щоб він слабшав, він в окремих випадках навіть посилюється.

Відповідаючи на питання про те, хто ж конкретно приходив і просив, Омелян зазначив, що це непрості народні депутати, які приїжджають на дорогих автівках. Як приклад, він навів ситуацію з «Південно-Західною залізницею», яка була багато в чому показовою і для команди Пивоварського і для суспільства.

«Ми сподівалися, що винуватці у розкраданні цієї залізниці сядуть за грати і це стане серйозним сигналом для усіх інших. Але на жаль цього не відбулося з незрозумілих для мене причин«, — зазначив він.

Як відомо, у п’ятницю Пивоварський повідомив, що вирішив піти з посади міністра інфраструктури.

Читайте також: Працівники колишньої міліції вимагають скасування атестаційних комісійзагрузка...

Читайте також

Коментарі