За що російське ФСБ знищило командира «ЛНР»

За що російське ФСБ знищило командира «ЛНР»

Польового командира самопроголошеної «ЛНР» і лідера козаків Павла Дрьомова знищили російські спецслужби. Відомо, що у нього був серйозний і відкритий конфлікт з лідером псевдореспубліки «ЛНР» Теслярських.

Про це повідомив в facebook радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

«Одного з ватажків бойовиків в Луганській області Павла Дрьомова (псевдонім» Батя «) знищили російські спецслужби. Спрацювали чітко, в своїх кращих традиціях, як і у випадку з Мозговим і» Бетменом «. Тільки інша схема — керований вибух«, — зазначив Шкіряк .

Відомо, що у бойовика Дрьомова був давній, дуже серйозний і відкритий конфлікт з теслярських і його бандою «ЛНР».

«Дремов і його» козачки «відкрито звинувачували Плотницького в корупції, розкраданні російської гуманітарної допомоги» та інших зловживаннях. Враховуючи те, що банда Дрьомова, контролююча окупований Первомайськ, повністю вийшла з-під контролю як Плотницького так і російських емісарів, в ФСБ прийняли рішення про його фізичної ліквідації, щоб не заважав. Немає людини — немає проблеми … У Кремлі цей принцип працює «, — написав Шкіряк.

До речі, припустив він, наступними мішенями російського спецназу може стати «дует» донецьких терористів Гіві — Мотороли, які мають постійний конфлікт з ватажком банди «ДНР» Захарченко, який має підтримку Путіна.

Читайте також: На кордоні з Білоруссю затримали бойовика ЛНРзагрузка...

Читайте також

Коментарі