Харківський «Харківміськліфт» змусили виплатити за не зроблений ремонт

Харківський «Харківміськліфт» змусили виплатити за не зроблений ремонт

Господарський суд Харківської області зобов’язав КСП «Харківміськліфт» виплатити ПП «Ліфт електровиробництво» борг і інфляційні втрати на суму 0,69 млн. грн.

Про це повідомляє видання «Наші гроші«.

22 квітня 2014 між ТОВ «Ліфт електро-виробництво» і КСП «Харківміськліфт» було укладено угоду, згідно з яким ПП повинно було виконати капітальний ремонт ліфтів житлового будинку №12 по вул. Героїв Праці. Як встановив суд, ПП виконало роботи, але оплату не отримало. У вересні 2015 підприємство направило лист комунальникам з вимогою заплатити 0510000. Грн, але отримало тільки 40 тис грн. Після цього фірма подала позов до суду.

У суді представники «Харківміськліфт» попросили про відстрочення погашення заборгованості або про розстрочку через важкого фінансового становища підприємства. За їхніми словами, на 1 січня 2014 КП обслуговувало ліфти і внутрішньобудинкові електромережі в семи районах Харкова, але до вересня 2015 проводить роботи тільки в трьох районах. Скорочення обсягів робіт призвело до зменшення надходжень коштів і зростання збитків.

У суді вирішили, що важке фінансове становище підприємства — це не форс-мажор, тому комунальники повинні заплатити борг без всякої відстрочки. Суд вирішив стягнути з КСП «Харківміськліфт» 471 тис грн. основного боргу, 211 тис грн. інфляційних втрат та 13 тис грн. річних.

Читайте також: Прогноз експертів: У 2016 долар втратить свої позиціїзагрузка...

Читайте також