Відставки Яценюка не буде, — «НФ»

Відставки Яценюка не буде, — «НФ»

Народні депутати з фракції «Народний Фронт» переконують, що зустріч фракції з президентом Петром Порошенкомпройшла конструктивно і про відставку глави уряду Арсенія Яценюка не йдеться.

Про це повідомляє Українська правда.

«Були обговорені питання, які нам треба приймати на наступному пленарному тижні — це і податкова реформа, це бюджет, це реформа судочинства», — заявив голова фракції Максим Бурбак.

«Ми вийшли на конструктив, було узгоджено, що нам треба все-таки покращити координацію співпраці чотирьох фракцій коаліції і запровадити спільні засідання фракцій», — додав він. Водночас нардеп переконує, що ніяких ультиматумів ніхто нікому не висував.

На запитання журналістів про можливість відставки Яценюка Пашинський відповів: «Ще раз хочу сказати — ніякої відставки Яценюка не буде. Я повторюся — це все безвідповідальний популізм і демагогія. Є коаліція, вона існує».

За словами нардепів, на зустрічі були присутні спікер ВР Володимир Гройсман, лідери фракції БПП Юрій Луценко та Ігор Кононенко, глава АП Борис Ложкін.

За іноформацією УП, Петро Порошенко, Володимир Гройсман та Арсеній Яценюк мають погодити текст спільної заяви про єдність команд НФ та БПП.

Читайте також: Чому у ВР за Яценюка так відважно захищалисязагрузка...

Читайте також