Український партизан назвав два варіанти завершення війни на Донбасі

Український партизан назвав два варіанти завершення війни на Донбасі

Керівник добровольчої диверсійно-розвідувальної групи (ДРГ) з позивним Лісник розповів про те, чим може завершитися війна на Донбасі.

Про це Лісник сказав в інтерв’ю Liga.net.

«Буде багато вбивств і зачисток. Уявіть собі, що ось так, як ми зараз сидимо, приїде патріот абикуди в Горлівку, а там в забігайлівці хто-небудь крикне» слава Новоросії «. Бійня почнеться. І цих людей Росія до себе не забере — залишить нам в навантаження. У цьому і весь план «, — зазначив Лісник.

«Яка ситуація: добровольчі батальйони відвели, зараз вони в тилу. Якісь кроки з боку України — наприклад, амністія бойовиків — сколихнуть патріотів і вони почнуть щось робити в Києві. Це те, чого чекає Путін — колапсу України зсередини. Для цього їм потрібен ще один котел, щоб довести градус ситуації до максимуму «, — вважає партизан.

Він вважає, що росіяни готуються до нового наступу.

«За моєю оцінкою, росіяни готуються, щоб почати наступ з січня. Наркоманів з лінії прибирають, а ставлять підготовлених на полігонах під Ростовом. Для чого вони відсунули свої псевдовибори? Щоб отримати найбільш зручний час для наступу. До цих своїх «виборів» вони влаштують чергову провокацію, звинуватять Україну в порушенні Мінських угод і знову підуть в атаку «, — говорить Лісник.

«Боюся, що зима знову виявиться чимось несподіваним. Але не дай Бог ще який-небудь котел — все, це буде … . Звичайно, зараз вже є, чим гідно відповісти. Але рука повинна бути весь час на пульсі. Не можна розслаблятися. Росіяни тільки цього і чекають. Війна не закінчилася. Вона закінчиться, коли хтось один переможе. Сценарію два: або щось трапиться в Росії і їй стане не до війни з Україною, або щось трапиться в Україні. Путін буде до останнього боротися за перемогу над Україною. Ми теж повинні бажати собі перемоги і все для цього робити «, — додав керівник ДРГ.

Читайте також: У «ДНР» ширять чутки, що Дрьомов живийзагрузка...

Читайте також