Камбербетч написав зворушливого листа Санті

Актор Бенедикт Камбербетч написав листа британському Санті, в якому попросив «розтягнути момент чарівництва і пустощів» для всіх дітей.

Про це пише сайт LettersLive.

Дорогий Санта,

Мій друг попросив написати тобі ... Повинен зізнатися, було важко придумати, що сказати. Переважно тому, що як і більшість дорослих, я відчуваю себе безглуздо, просячи тебе про щось - адже наш час вже вийшов. Тепер ми отримуємо свої власні подарунки, контролюємо свої долі, несемо відповідальність за свої дії і живемо у світі, який ми самі створили. Ми не можемо повернутися назад і благати тебе допомогти з навколишнім середовищем, міграційною кризою, Національною службою охорони здоров'я, освітою, їжею для бідних, правами людини, фундаменталізмом і війнами. Хоча, бачить бог, нам дуже потрібна допомога з усіма проблемами, які створили люди.

Я це не до того, що в тобі немає співчуття і веселощів. Ти класний. Незважаючи на те, що тебе перефарбовували на догоду корпораціям і незважаючи на те, що вихідний язичницький ритуал абсолютно далекий від нинішніх прохань подарувати бракований ховерборд... Ти існуєш для дітей. Дітей, яким потрібно трохи чарів у світі, де кордони між невинністю і відповідальністю, уявою і холодними, дорослими перешкодами поступово стираються.

Ось з чим я хотів би попросити тебе допомогти дітям. Щоб вони трохи довше залишалися дітьми. Нехай час чарівництва та ігор тягнеться довше. Відверни дітей від реалій божевільного світу, щоб вони могли сміятися, а не плакати. Особливо тих, хто піклується про рідних, або страждає від хвороби, голоду чи злиднів. Особливо тих, хто ховається від падаючих бомб або трясеться від страху і холоду в човні, рятуючись від екологічної катастрофи або війни. Будь ласка, допоможи висвітлити їх життя крапелькою радості та надії.

У тебе був важкий рік. І коли я думаю про це, я не впевнений, що варто просити тебе про світловий меч (навіть якщо я отримаю меч, якого у мене ніколи не було), коли ти здатний керувати просторово-часовим континуумом і продовжити радість дитинства.

Але ти вселяєш трепет і благоговіння тим, хто пише тобі листи і йде спати, сподіваючись, що їх бажання на ранок виповниться. Ти підштовхуєш до доброї поведінки і, принаймні, як я це пам'ятаю, до декількох відчайдушних спроб спокутувати в останні хвилини погану поведінку, щоб не залишитися без уваги.

Подумай і про ті мільйони дітей, що хочуть написати тобі, але не можуть, бо не вміють писати. Почуй їх слова і дай їм час і можливість навчитися читати і писати, щоб вони могли покращити своє життя і втекти від негараздів.

Мені трохи соромно перед тобою. Вважаю, я зробив саме те, що обіцяв не робити. Попросив тебе допомогти з дорослими проблемами і вирішити деякі з головних турбот, з якими зіткнулися наші діти. Я обіцяю залишити трохи портвейну і пиріжків для тебе!

З любов'ю,

Бенедикт.

P.S. А можна мені тепер світловий меч?

Камбербетч написав цей текст у рамках щорічного проекту Letter Live, в ході якого знаменитості читають листи перед аудиторією.

Читайте також: Талановитий український бандурист переспівав «Jingle Bells»

Рекомендуємо прочитати

Пологи платні чи безплатні. Як медреформа вплине на майнову дискримінацію

Міністерство охорони здоров'я спростувало дану інформацію, наголошуючи, що відповідно до останньої редакції від 17 липня ведення вагітності та пологи для громадян ....

Це може бути цікавим

Стало известно, кто будет командовать военным парадом в День Независимости

Праздничным парадом ко Дню Независимости Украины командовать будет командующий Сухопутными войсками Вооруженных Сил Украины генерал-лейтенант Сергей Попко....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На что в Украине выгодно брать кредит

В Украине выгодно брать кредит на те вещи, которые принесут экономию не менее, чем размер процентной ставки....