Резиденцію Януковича можуть закрити

Резиденцію Януковича можуть закрити

За ініціативою президента Петра Порошенка резиденцію втікача екс-президента Віктора Януковича «Межигір’я» можуть передати в підпорядкування Міністерству оборони, що призведе до закриття її для громадськості.

Таку думку висловив керівник Головного департаменту з питань національної безпеки і оборони Адміністрації президента України Олексій Покотило у коментарі «Схемам».

«Це будуть пропуски і відповідний пропускний режим», — розповів Покотило.

Варто звернути увагу, що 13 жовтня Порошенко запропонував Кабінету Міністрів передати Міноборони резиденцію «Межигір’я», а 7 грудня резиденцію відвідали представники Адміністрації президента і Міністерства оборони, щоб з’ясувати, чи можливо там обладнати реабілітаційний центр.

Водночас, комендант «Межигір’я» Денис Тарахкотелік повідомив, що за майже 2 роки, коли «Межигір’я» було відкритим для відвідувань, тут на екскурсіях побували близько 400 тис. чоловік. «Саме за ці кошти утримується сам парк, тварини в зоопарку, а також внутрішньо переміщені особи зі сходу, які тут живуть», — пояснив він.

Крім того, учасник проекту YanukovychLeaks, журналіст-розслідувач Влад Лавров зазначає, що «Межигір’я» можуть закрити, а територія буде утримуватися за бюджетні гроші.

«Фактично, ми повернемося до часів Януковича, коли резиденції утримувалися за рахунок держави. Зараз« Межигір’я » є таким символом: найбільш закрита територія в країні відкрита для громадськості, а якщо її закриють, складеться враження, що нічого не змінилося», — підкреслив Лавров .

Важливо, що, за словами глави Управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка, до вирішення справи в суді, поки майно «Межигір’я» перебуває під арештом, передавати резиденцію не можна.

Читайте також: Януковича включили у ТОП-15 корупціонерів світузагрузка...

Читайте також