Тука пов'язав смерть військових з корупцією на Луганщині

Сьогодні, 10 грудня, у Луганській обласній ВЦА пройшла спільна прес-конференція керівника Луганської обласної ВЦА Георгія Туки та начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області Юрія Покиньбороди.

Спікери розповіли про боротьбу з корупцією в Луганській області.

 «Я думаю, що смерті наших захисників і корупція абсолютно пов’язані між собою ланцюжки. Один з прикладів. Проводилася таємна спецоперація. Був визначений час, у який на місці мала зібратися група військових, і в той самий час, у це саме місце прилетіло шість «Градів». Це був витік інформації.  Зараз можна казати про те, що інформація була продана, – наголосив Георгій Тука. – У Луганській обласній ВЦА активно працює управління внутрішнього аудиту, здійснюючи ряд перевірок організацій та установ по всій області. На жаль, я мушу констатувати, що не виявлено жодної організації чи установи без порушень. Я маю на увазі саме корупційні діяння. Наразі аудит працює згідно з моїм розпорядженням по районах регіону».

Тука додав, що у нього є великі питання до діяльності або бездіяльності Прокуратури, СБУ в Луганській області.

«Чотири місяці я добивався зміни керівника Луганської міліції і нарешті мені це вдалося. Я зараз відчуваю себе абсолютно комфортно, працюючи з новим очільником поліції», – відзначив керівник Луганської обласної ВЦА.

«Ми активно займаємося чисткою рядів Національної поліції. Буквально учора з моєї ініціативи під час перевірки фінансової діяльності фінвідділу обласного управління поліції була виявлена низка суттєвих недоліків. Зокрема, мені принесли документи згідно з якими було закуплено ноутбуки та принтери. Я сів, відкрив Інтернет. У результаті виявив, що сума перебільшена на 26 тис. грн. Зараз ініціюю розслідування, думаю, виявляться ще випадки розтрат, – повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Луганській області Юрій Покиньборода. – На сьогодні я дав команду провести ревізію усіх кримінальних проваджень, які були припинені по економічному напрямі за останній рік. На цей час таких 298 справ. У мене є інформація, що провадження закривалися за гроші. У нас вже вивчено 137 кримінальних проваджень, з них по 113-ти прийняті обґрунтовані рішення, а 24 ми направили до Прокуратури Луганської області для вирішення питання про відміну рішення із закриття цих проваджень».

Рекомендуємо прочитати

Під Києвом легковик врізався в тягач, водій згорів у машині

Вранці в п'ятницю, 18 серпня, в 40 км від Києва на трасі Київ-Чоп сталася смертельна ДТП....

Це може бути цікавим

Сдался: киевляне выбросили новогоднюю елку 17 августа

В Киеве на Оболони сфотографировали порыжевшую и "полысевшую" елку, приставленную к мусорному баку....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве пройдет юбилейный ГОГОЛЬfest

В этом году под события ГОГОЛЬfest будут задействованы 3 локации: ВДНХ (просп....