Блогер виклав у мережу фото прес-секретаря РПЦ, який вечеряє в піст у...

Блогер виклав у мережу фото прес-секретаря РПЦ, який вечеряє в піст у Макдоналдсі

Його помітив блогер і розмістив фотографії в соціальних мережах.

«Нічого незвичайного, просто зустрів Чапліна, що вечеряє в МакДак. Мабуть, вирішив діяти в тилу ворога. Саме він у грудні 2014 року висловив думку, що домінування США у світі добігає кінця і Росія покликана звести його нанівець: «Не випадково ми часто ціною власного життя, ціною дуже серйозного фізичного ослаблення держави зупиняли всі глобальні проекти, які не були згодні з нашою совістю, з нашим баченням історії і, я б сказав, з Божої правдою. Це наполеонівський проект, це гітлерівський проект. Зупинимо і американський проект!», — написав блогер.

«Нічого страшного в цьому не бачу. Зараз у цій мережі є пісні продукти, так, це американська мережа, зробіть російську, в якій можна буде перекусити за 10-15 хвилин, і я буду ходити туди», — додав протоієрей. Священнослужитель пояснив, що змушений обідати в Макдональдсі через щільний робочий графік.

Відповідно до церковних правил, православні, що дотримуються Різдвяного посту протягом 40 днів з листопада по січень виключають з раціону харчування м’ясо, яйця і молочні продукти (молоко, сир, вершкове масло).загрузка...

Читайте також

Коментарі