Завтра Михайлівський монастир знову битиме у набат

10 грудня 2015 року з 19.00 до 22:00 Михайлівський монастир знову битиме у набат.

21 листопада 2013 року відчай і біль вивели на вулиці мільйони людей, кожен з яких вирішив стати тим, хто змінить Україну. З того часу, ціною тисяч людських жертв, в Україні триває Майдан. Кожен в Україні і за кордоном, хто не склав руки, живе своєю зміною, своїм Майданом.

В ніч з 10 на 11 грудня 2013 року Михайлівський Золотоверхий собор безперервно бив у дзвони - як під час навали татар у грудні 1240 року. На дзвін Собору з усього міста стікалися кияни. Стривожені, але безстрашні. Цей дзвін і покликані ним люди врятували Майдан. Хто чув дзвін тієї страшної ночі, той ніколи його не забуде.

niberoeva_11_12

Ми прагнемо, щоб дзвін 10-11 грудня жив в наших серцях і не дав розчаруванням зупинити нас на шляху змін.

Дзвін Михайлівського собору має залишитися в кожному. Його не можна перекласти на Президента чи Парламент, як і відповідальність за свою країну. Немає «маленької людини» або незначного внеску. Є лише особиста відповідальність кожного, трансформована в щоденну працю над собою, своїм містом та Україною.

Іван Сидор, дзвонар Михайлівського Монастиря, написав про ту ніч так: «кияни поступово почали прокидатись... після тої ночі прокинулась вся Україна…».

Саме нагадуванням про дзвони МихайлівськогоЗолотоверхого, як символу дзвонів, що кожного дня дзвонять по кожному українцю, ми згадаємо, про що була Революція гідності.

Це стане символом пам’яті, віри в себе та свою країну. Віри в мрію, яку ми здатні перетворити на реальність лише повіривши у власні сили та об’єднавшись.

Місце: Михайлівська площа

Час: 10 грудня 2015 року, 19:00 - 22:00

В перерві між набатом (10 хвилин кожні півгодини з 19:00 до 22:00) - відео з інтервю свідків ночі 10-11 грудня.

Організатори: група проекту Лабораторія змін ГО Місто-сад, Михайлівський золотоверхий монастир,

Партнери: компанія Зінтеко

Рекомендуємо прочитати

Швейцария готова ввести безвиз с Украиной

Швейцария готова ввести безвизовый режим с Украиной после принятия соответствующего решения со стороны Евросоюза....

Це може бути цікавим

Депутат Артеменко предложил разрешить в Украине двойное гражданство

Скандальный внефракционный депутат Украины Андрей Артеменко предложил внести изменения в закон о гражданстве Украины относительно двойного гражданства....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Анджелина Джоли снялась в рекламе духов Guerlain

Мини-фильм сняли для рекламы аромата "Mon Guerlain"....