За Януковича-корупціонера можуть взятися найкращі детективи світу

Проголосуйте за корупційний кейс Януковича і його розслідуватимуть найкращі детективи світу.

9 грудня розпочинається голосування за корупційні кейси, які були розміщені на сайті www.unmaskthecorrupt.org в межах кампанії «Зірви маски з корупціонерів». Два кейси, які наберуть найбільшу кількість голосів, будуть розслідуватися найкращими детективами світу. Transparency International Україна закликає проголосувати за кейс екс-президента України Віктора Януковича.

В Міжнародний день боротьби з корупцією починається етап голосування за корупційні кейси, які були розміщені на сайтіwww.unmaskthecorrupt.org у межах конкурсу «Зірви маски з корупціонерів» (Unmask the Corrupt).  Конкурс  є міжнародним,  його проводить антикорупційна мережа Transparency International. До 30 листопада всі охочі могли публікувати кейси з елітарної корупції, які стосувалися тем відмивання грошей, розкішного майна, слабкості судової системи, протиправних фінансових потоків за кордон. Елітарна корупція – це зловживання високими повноваженнями, що не просто збагачує корупціонера, а й призводить до масштабної шкоди суспільству.

З 9 грудня по 10 лютого відбудеться голосування за різними номінаціями, а після підбиття підсумків голосування організатори конкурсу сконцентруються на двох найбільш кричущих випадках корупції, які оберуть люди. Після цього вони визначать соціальні санкції для корупціонерів та сприятимуть їхньому втіленню. Справи будуть допомагати розслідувати кращі юристи та активісти планети.

На сайті www.unmaskthecorrupt.org в розділі «Кейси» описаний кейс екс-президента України Віктора Януковича.

«Після повалення Януковича в лютому 2014 року, що стало наслідком громадянських протестів, в результаті яких загинуло більше 80 людей, багато відвідувачів приходили в маєток Януковича, будівництво якого коштувало мільйони доларів. В маєтку були світильники за 100 тис. доларів, він був декорований деревом за 2 млн. доларів. І це в той час, коли ВВП на душу населення в Україні в 2013 році було менше, ніж 4 тис. доларів», - говориться на сайті.

Рекомендуємо прочитати

Гордон: Кличко хороший мэр - делает оговорки, но не крадет

Виталий Кличко является лучшим мэром Киева за годы независимости и его работа видна....

Це може бути цікавим

Оккупанты разместили десятки новейших танков на границе с Украиной

Запись этого, сделанная журналистами Reuters, появилась в сети Youtube....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ситник: У дискредитацію НАБУ вкладають великі кошти

У дискредитацію Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) вкладають дуже великі кошти....