Лісники «нарубали» під Києвом на кругленьку суму

Лісники «нарубали» під Києвом на кругленьку суму

Державною екологічною інспекцією у Житомирській області на виконання наказу Державної екологічної інспекції України від 18.11.2015 року проведено позапланову перевірку ДП «Ржищівський військовий лісгосп» — Обухівський район Київської області.

Про це повідомила Державна екологічна інспекція у Житомирській області, передають Обухівські «Хроніки міста».

Згідно з матеріалами перевіррки «під час проведення позапланового заходу виявлено порушення вимог Лісового кодексу України та Санітарних правил в лісах України затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1995 року № 555″.

 — Зокрема, під час лісогосподарської діяльності підприємством незаконно зрубано за межами виділених лісових ділянок та не назначених до рубки 34 дерева різних порід, крім того, пошкоджено до ступеня припинення росту 9 дерев різних порід. Розмір шкоди, заподіяної лісу внаслідок незаконного вирубування та пошкодження дерев становить 135688,96 грн, — відзначили у інспекції.

Варто відзначити, що це не перша «проба пера» браконьєрів від влади.

Так у 2013 році фахівці Держфінінспекції в Київській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 618 тис. грн під час ревізії ДП «Ржищівський військовий лісгосп».

Зокрема, через заниження виходу сортності лісопродукції та діаметрів стовбурів при розробці лісосік підприємство недоотримало доходів на суму 467 тис. грн.

Також під час ревізії виявлено зайву виплату зарплати, безпідставне списання бензину, оплату електроенергії, яку спожили інші особи, тощо. Зазначене призвело до незаконного витрачання 119 тис. грн, — повідомляють архіви Державної фінансової інспекції.загрузка...

Читайте також

Коментарі