15 грудня у Києві стартує набір до першого рибного патруля

 15 грудня  Держрибагентство оголошує набір до рибного патруля міста  Києва та Київської області. Збір анкет триватиме 30 днів. Рибні патрульні отримають змогу працювати у рибоохоронній службі   якісно іншого  ґатунку,   пройти сучасну професійну підготовку та отримувати гідну заробітну платню.

До рибного патруля запрошують як чоловіків, так і  жінок, з вищою освітою, задовільним рівнем здоров’я та фізичної підготовки. Перевагу отримають проактивні кандидати, які мають бажання долучитися до реформування галузі.

Голова Держрибагентства Ярема Ковалів зазначив: «Ключова проблема рибінспекції, яку ми ліквідували, це хабарництво  та корумпованість. Тому при наборі у  новий рибний патруль  чекаємо  патріотів з  повним неприйняттям корупції та щирим бажанням відродити галузь».

Для того, щоб взяти участь у конкурсі претенденти, перш за все, мають заповнити онлайн-анкету, що вже доступна на сайті відомства, або  власноруч заповнити паперову версію і подати її  особисто  до кадрової комісію, починаючи з 15 грудня. Повний пакет документів,  можна подати до 15 січня, інформація щодо графіка роботи комісії та інші деталі конкурсу  будуть доступні на сайті Держрибагентства з 15 грудня.

Держрибагентство проводитиме конкурс максимально відкрито та прозоро і запрошує представників ЗМІ та громадських організацій бути присутніми на  відборі та кадровому конкурсі.  Для цього потрібно подати відповідну заявку до секретаря конкурсної комісії.

Член конкурсної комісії із набору рибного патруля, начальник відділу кадрового забезпечення АПК та оформлення нагород Мінагрополітики Ірина Гнутова повідомила: «Відбір включає  4 етапи: психологічне тестування,  перевірка  фізичної підготовки, в тому числі і плавання, медичне обстеження.  Також  буде співбесіда з  кадровою комісією  у складі представників Держрибагентства, Мінагрополітики,  психологів,  а також незалежних HR-спеціалістів».

Після проходження конкурсу майбутні рибні патрульні розпочнуть навчання.  Підготовчий курс включає основи іхтіології та гідрології,  профільне законодавство, володіння зброєю, керування плавзасобами, дронами та  іншим технічним оснащенням,  а також фізичну підготовку. Після його завершенні  патрульних чекають іспити.

Держрибагентство вважає створення рибного патруля  і забезпечення належної  системи контролю   на водоймах базисом для всіх подальших змін та реформ рибної галузі.  Проект запуску служби у Києві та області є пілотним, найближчим часом його досвід буде використано в масштабах всієї країни. Паралельно Держрибагентством буде  здійснюватися ліквідація діючих територіальних управлінь охорони, використання і відтворення водних біоресурсів відповідно до постанови  КМУ від 30.09.2015  №894 «Питання функціонування територіальних органів Державного агентства рибного господарства» від 30.09.2015.

Рекомендуємо прочитати

Кремль сам себе роет яму

Встреча Порошенко и Трампа очень важна и, безусловно, то, что Трамп встретился с президентом Украины ранее, чем встретится с президентом Путиным — это значимый мом....

Це може бути цікавим

Кабмін спрогнозував курс гривні на три роки. Чому Уряду вигідна девальвація гривні?

Такий прогноз рік тому давав керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб, коментуючи анонсоване Кабміном підвищення «мінімалки»....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Сміттєва криза в Львові: як львів'яни стали заручниками політичних ігор

Керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб розповів, як цю ситуацію використовують у політичних іграх та чому мер Львова Андрій Садовий несе персональну відпов....