Українська інтелігенція звернулася до Порошенка

Українські діячі культури вимагають від президента звернути увагу на невирішені проблеми соціокультурної сфери.

"Зараз вже багато приєдналися до "Листа Небайдужих". У цьому листі ми просимо гаранта Конституції в пріоритети державних реформ поставити реформу в соціокультурній сфері і підтримати законопроект "Про державний фонд гуманітарного розвитку України", як такий, що стане важливим кроком у реформуванні гуманітарної сфери країни і дасть поштовх розвитку культури, науки, освіти, спорту, соціальної сфери, туризму", - закликають автори.

Також активісти закликали всіх небайдужих приєднатися до колективним зверненням.

"Серед підписантів кілька десятків найвпливовіших діячів української культури і багато небайдужих і щирих людей. Потрібно діяти, тому що час летить невблаганно і швидко. Поки значна частина "політиків" грає в посадову ротацію і риторичний пінг-понг з суспільством, країна наближається до межі гуманітарної катастрофи. Всіх закликаємо до громадянської адвокації цієї ініціативи", - йдеться в повідомленні.

Рекомендуємо прочитати

На Соломенке появился мурал с детьми и котиками

В Киеве завершилась работа над очередным муралом....

Це може бути цікавим

Рудий пес Лис з притулку “Сіріус” шукає домівку

Хто тут любить рудих тварин? Лис шукає нову домівку!....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Володимир Бондаренко: Київ — надзвичайно небезпечне місто для проживання

Голова фракції «Батьківщина» у Київраді Володимир Бондаренко під час прес-сніданку з журналістами перед сесією назвав Київ надзвичайно небезпечним містом для проживання....