Українська інтелігенція звернулася до Порошенка

Українські діячі культури вимагають від президента звернути увагу на невирішені проблеми соціокультурної сфери.

"Зараз вже багато приєдналися до "Листа Небайдужих". У цьому листі ми просимо гаранта Конституції в пріоритети державних реформ поставити реформу в соціокультурній сфері і підтримати законопроект "Про державний фонд гуманітарного розвитку України", як такий, що стане важливим кроком у реформуванні гуманітарної сфери країни і дасть поштовх розвитку культури, науки, освіти, спорту, соціальної сфери, туризму", - закликають автори.

Також активісти закликали всіх небайдужих приєднатися до колективним зверненням.

"Серед підписантів кілька десятків найвпливовіших діячів української культури і багато небайдужих і щирих людей. Потрібно діяти, тому що час летить невблаганно і швидко. Поки значна частина "політиків" грає в посадову ротацію і риторичний пінг-понг з суспільством, країна наближається до межі гуманітарної катастрофи. Всіх закликаємо до громадянської адвокації цієї ініціативи", - йдеться в повідомленні.

Рекомендуємо прочитати

Спецсредства для разгона Майдана были закуплены в России

В 2014 году Министерство внутренних дел закупило в РФ спецсредства для разгона активистов на основании рапорта на тот момент начальника департамента общественной безопасности ведомства Алексея Крикуна....

Це може бути цікавим

У киян з крану потече жовто-зелена рідина

Киян попередили про випробування тепломереж у Дніпровському і Дарнецкому районі в період з 27 лютого по 10 березня....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Перед аннексией Крыма оттуда пытались забрать морпехов

- Все началось 19 февраля (2014 года – ред....