Українська інтелігенція звернулася до Порошенка

Українські діячі культури вимагають від президента звернути увагу на невирішені проблеми соціокультурної сфери.

"Зараз вже багато приєдналися до "Листа Небайдужих". У цьому листі ми просимо гаранта Конституції в пріоритети державних реформ поставити реформу в соціокультурній сфері і підтримати законопроект "Про державний фонд гуманітарного розвитку України", як такий, що стане важливим кроком у реформуванні гуманітарної сфери країни і дасть поштовх розвитку культури, науки, освіти, спорту, соціальної сфери, туризму", - закликають автори.

Також активісти закликали всіх небайдужих приєднатися до колективним зверненням.

"Серед підписантів кілька десятків найвпливовіших діячів української культури і багато небайдужих і щирих людей. Потрібно діяти, тому що час летить невблаганно і швидко. Поки значна частина "політиків" грає в посадову ротацію і риторичний пінг-понг з суспільством, країна наближається до межі гуманітарної катастрофи. Всіх закликаємо до громадянської адвокації цієї ініціативи", - йдеться в повідомленні.

Рекомендуємо прочитати

Абромавичусу нашли еще одну должность в Украине

Экс-министр экономического развития и торговли Украины Айварас Абромавичус вошел в состав совета директоров Союза украинских предпринимателей (СУП) в качестве независимого директора....

Це може бути цікавим

Антитела показали Киеву "Солнце"

Музыканты открыли концерт песнями из альбома "Солнце"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве после реконструкции открыли парк Наталка

В Киеве открыли вторую очередь реконструированного парка Наталка на Оболони....