Присутність Байдена у Києві — інтерес США в питанні стримування Росії

Присутність Байдена у Києві — інтерес США в питанні стримування Росії

Приїзд Байдена показав, що на глобальному рівні в нас теж тільки очікування замість інтересів. Всі ці «сльози на очах», та «Боже благослови Америку», «заграница нам поможет» — вказують на несамостійність та недозрілість.

В цьому переконаний громадський та політичний діяч Віктор Андрусів.

 — США не благодійний фонд і не міжнародна організація, щоб за когось переживати чи любити. Це країна з чіткими національними інтересами, і присутність Байдена тут — це їхній національний інтерес стримування Росії, а не наші жалісливі благання. І саме робота з цими інтересами може дати успіху більше, ніж пролиті сльози та вмовляння, — зауважив він.

Разом з тим, за його словами «поведінка багатьох під час візиту Байдена вказує, що в нас інтерес тільки один — щоб хтось за нас заступився і все нам зробив».

 — Таке враження, що Україна на міжнародній арені продає … любов. Зробіть нас щасливими і ми будемо любити вас вічно. Шкода, що попиту на цей товар немає. Насправді — все це вже було. Під час Майдану. Ні Маккейни, ні Нуланд нічого не змінили. Все змінив народ, який мав один чіткий інтерес — знести Януковича. Як і під час війни, все робить народ, який має інтерес перемогти. Тому як тільки в нас з’являться інтереси — будуть і зміни.  А поки почекаємо… раптом прилетить Обама на блакитному вертольоті.., — зіронізував він.загрузка...

Читайте також