Рейтинг українських міст, яким загрожує тероризм

Співробітники Українського інституту дослідження екстремізму уклали список найбільш вразливих міст України. 

9 – Миколаїв

На дев’ятому місці опинився МИКОЛАЇВ, де терористичні акти можливі як один з елементів рейдерських захоплень: убивства чи залякування власників підприємств.

8 – Львів

На восьмому місці — ЛЬВІВ, де задля провокації та картинки на російському ТБ можуть бути інспіровані терористичні акти. Їхні можливі жертви — російські громадяни та установи.

7 – Ужгород

На сьомому місці — УЖГОРОД. Там не варто виключати збройну агресію через інтереси, пов’язані з контрабандою.

6 – Херсон

На шостому місці — ХЕРСОН.  Там імовірні і теракти, і диверсії  – вибухи на промислових чи військових об’єктах. Вони уже здійснюються. Як приклад, підірвано нещодавно дві лінії електропередач. Мета — виклик агресії та невдоволення громадян.

5 – Дніпропетровськ

На п’ятому місці — ДНІПРОПЕТРОВСЬК. Там значні загрози зберігаються через наявність сильних місцевих еліт, які протистоять або мають потенціал протистояти центральній владі. Теракти там можуть бути організовані для поглиблення конфлікту між центром та регіоном.

4 – Запоріжжя

На четвертому місці — ЗАПОРІЖЖЯ. Воно стоїть на шляху російської армії, яка давно має намір пробити сухопутний коридор до Криму.

3 – Одеса

На третьому місці — ОДЕСА. Теракти імовірні через сусідство з Придністров’ям, створеним під керівництвом фашистської Росії, а також наявна традиційно велика кількість кримінального елементу. Додатковий фактор загрози — три великих морських порти.

2 – Харків

На другому місці опинився ХАРКІВ.  У містах, де проживає понад 2 мільйони людей, ризики терактів збільшуються. Загрози Харкову існують й через близьке сусідство з Росією. Щоб дестабілізувати громадський спокій, Москва може вдаватися до провокацій, зокрема, і з людськими жертвами.

1 – Київ

Очолює рейтинг терористичних загроз — столиця України. У КИЄВІ дається взнаки ефект адміністративного та політичного центру  – тут розташовані державні установи, зосереджені великі фінансові потоки.

Крим

Окремо експерти відзначили Автономну Республіку Крим з високою ймовірністю терактів. Зважаючи на те, що страх – один з ключових чинників цементування авторитету Володимира Путіна, російська окупаційна влада та проросійські маріонетки мають завдання дискредитувати українських військових та активістів, що блокують постачання продуктів та електроенергетики на анексовану територію. Також не виключені теракти, метою яких є формування негативного ставлення до кримських татар, начебто від імені радикальних ісламістських організацій на кшталт “ІДІЛ”.

Читайте також: Українські бійці відбили атаку 100 терористів

Рекомендуємо прочитати

200 тисяч киян уже поставили підписи проти розпродажу сільгоспугідь (відео)

Про це інформує прес-служба Київського міського партійного осередку....

Це може бути цікавим

В Европе официально появилась купюра в 0 евро.

Германия с разрешения Европейского центрального банка выпустила партию купюр номиналом ноль евро....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Под Киевом состоялся показ Bloody Queen by MILANIA

Линия одежды «Bloody Queen by MILANIA» направлена не только на то, что бы порадовать поклонников прекрасными летними платьями, но и для того, что бы ещё раз привлечь внимание ....