День Збройних Сил України: привітання президента, прем’єра та міністра оборони

День Збройних Сил України: привітання президента, прем’єра та міністра оборони

Україна у неділю, 6 грудня, відзначає День Збройних Сил.

Святковий день на честь ЗСУ було встановлено постановою Верховної Ради України  в 1993 році.

День ЗСУ відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення в 1991 році закону України Про Збройні Сили України.

Привітав воїнів на своїй сторінці у Facebook Петро Порошенко.

Голова держави написав, що Україна пишається своїм військом і довіряє йому. «Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога», — зауважив Порошенко.

«Щиро дякую усьому особовому складу Збройних Сил України за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані у ході антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей», — наголосив Порошенко.

Він нагадав, що у цей день українці схиляють голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за українську землю. «Вічна їм слава!», — наголосив президент.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк у свою чергу написав: «Солдати та матроси, прапорщики і мічмани, офіцери і генерали, ви — найбільша цінність українського війська. Ваша стійкість і героїзм, професіоналізм і відданість Вітчизні – надійна запорука миру на нашій землі, суверенітету України, її поступу до європейської сім’ї народів».

Яценюк привітав усіх, хто захищає Україну, побажавши витримки, міцності, доброї вдачі та впевненості у власних силах. «Нехай завжди і всюди береже вас Господь», — побажав прем’єр.

Міністр оборони Степан Полторак підкреслив, що Збройні Сили України відродженні та непереможні.

«Ми зупинили ворога, незважаючи на десятиліття руйнування армії, складні економічні умови сучасності. Нам є ким і чим пишатися», — наголосив Полторак.

Читайте також: Порошенко обіцяє реформувати систему забезпечення військових житломзагрузка...

Читайте також