Україна збільшить витрати на розвиток озброєнь на 30%, — заступник секретаря РНБО...

Україна збільшить витрати на розвиток озброєнь на 30%, — заступник секретаря РНБО Гладковський

Україна планує на 2016 рік збільшення в порівнянні з 2015 роком держвитрат на розвиток озброєнь на рівні 30%. Про це заявив агентству «Інтерфакс-Україна» перший заступник секретаря РНБО, голова міжвідомчої комісії з питань ОПК та міжвідомчої комісії з питань ВТС та експортного контролю при РНБО Олег Гладковський.

 «Одним з основних напрямків, куди планується направити держфінансування — це оновлення системи ППО», — сказав співробітник агентства.

Як зазначив Гладковський, поставлене ​​перед ОПК главою держави завдання з переозброєння армії новими зразками озброєнь і військової техніки (ОВТ) відображене в підготовленому проекті Держпрограми розвитку озброєнь України до 2020 року.

«Проект держпрограми вже підготовлений, і на сьогоднішній день переданий в уряд. Ми очікуємо, що до кінця року держпрограма буде прийнята» — сказав він, додавши, що «це питання залежить від ситуації з прийняттям держбюджету на майбутній рік«.

Передбачені в держбюджеті-2 015 витрати на національну безпеку і оборону України становлять 90 млрд грн, з них на утримання армії передбачено 44600000000 грн, фінансування держвидатків МОУ на розвиток ОВТ передбачено в 5,25 млрд грн.

Днями секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що загальний і спеціальний фонд оборонного бюджету на 2016 рік складе близько 113 млрд грн. «100 млрд будуть профінансовані виключно із загального фонду бюджету, а решта — це спецфонд і держгарантії», — сказав він.

Читайте також: Скільки коштуватиме російський газ для Українизагрузка...

Читайте також

Коментарі