Коболєв назвав основні проблеми «Укрнафти»

Коболєв назвав основні проблеми «Укрнафти»

 «Укрнафта» знаходиться у вкрай важкому стані, є кілька великих невирішених проблем.

Про це в інтерв’ю ZN.UA заявив голова правління «Нафтогазу України» Андрій Коболєв, що очолює наглядову раду «Укрнафти».

«Якщо говорити про їхню значимість та величину, то першою проблемою є невирішена проблема з газом, який є предметом суперечки між»Укрнафтою» і «Нафтогазом». Ця проблема була створена задовго до нас і накопичувалася дуже довго. Відразу скажу, щоб не було ніяких інсинуацій, — ми не готові вирішувати цю проблему таким чином, як, наприклад, робила Юлія Володимирівна — віддаючи газ фізично. Ми не готові віддавати газ «, — сказав Коболєв.

Друга за значущістю проблема, за словами глави НАК, це заборгованість «Укрнафти» перед бюджетом.

І третя проблема — це дебіторська заборгованість перед «Укрнафтою», створена приватними структурами. «Є обґрунтовані підозри вважати, що дані структури пов’язані з групою» Приват «. Сьогодні сума дебіторської заборгованості» Укрнафти «, за інформацією, яку ми отримали від менеджменту компанії, становить 18670000000 грн», — зазначив Коболєв.

Він вважає, що в даній ситуації, в першу чергу, треба забезпечити повну зміну менеджменту «Укрнафти», «і цей менеджмент повинен діяти в інтересах обох акціонерів — держави і міноритаріїв».

Читайте також: Яценюк переконаний, що Україна перезимує без російського газузагрузка...

Читайте також

Коментарі