«Ватник» — це недобита радянська людина, — Корчинський

«Ватник» — це недобита радянська людина, — Корчинський

«Ватник» — це недобита радянська людина. В цьому переконаний Дмитро Корчинський.

 — На що спираються ватники? — на асоціативний ряд недобитої рядянської людини: не стільки на Пушкіна, скільки на Чебурашку, не стільки на Достоєвського, скільки на Шуріка, не на «Отци і дєті», а на нескінченне «З льогкім паром», на всіх цих тошнотворних штірліців і булгакових, на соцпопсу переважно сімдесятих — вісімдесятих років виробництва, під яку завершувалося статеве дозрівання Шуфрича, — відзначив він на своїй сторінці в Facebook.

 — Але ж у ваших головах, браття й сестри, той самий асоціативний смітник. Каленим залізом випалюйте з себе кракаділа Гєну! — зауважив він.

 — Людина, яка цитує «Бріліянтову руку» — ідійот! Ільфа з Петровим треба було перетирати в тридцятих. Скільки можна! Озирніться навколо: кожен рік світовий кінематограф, нажаль, навіть азіатський, видає нові шедеври, рівень яких і не снився творцям радянських капусників на зразок «Операциі ы». Це нові теми, нові образи, нові ідеї. Ми ж з вами не опанували навіть старих — прочитайте нарешті Томаса Мана, викиньте нафіг «Незнайку»! — додав Корчинський.загрузка...

Читайте також