В Україні неможливе формування технократичного уряду, — депутат

В Україні неможливе формування технократичного уряду, — депутат

Чи можливе формування в Украіні технократичного уряду? Ці пропозиції знову лунають напередодні очікуваного звіту чинного квотного уряду. Відповідь — навряд чи, — переконаний нардеп Ігор Попов.

 — Якщо під «технократичним урядом» мати на увазі призначення міністрів без політичної відповідальості партій-коаліціянтів — то звідки вони візьмуться? Природньо, будуть висуванцями олігархічних груп. Інший варіант — дати премєр-міністру карт-бланш на формування уряду, і нехай сам несе політичну відповідальність за його роботу. Ідея типу логічна, але провалиться, — поцікавився він на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, «по-перше, премєр може посади міністрів знову ж таки розподілити між олігархами. По-друге, а перед ким нестиме відповідальність такий премєр і такий уряд? Можливо, перед парламентом. Але точно не перед виборцями».

 — Для повної довіри до уряду він має очолюватися суперпопулярним у суспільстві політиком. Без суспільної підтримки і довіри ніяких реформ не проведеш. Можна ще було говорити про «уряд премєра» рік тому, коли рейтинг партії Яценюка був найвищий у країні. Але зараз, із рейтингом підтримки 1% — фокус не вийде. Наступний уряд буде знову квотний і за нього нестимуть політичну відповідальність партії коаліції, —  додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі