У мережі з'явилось звернення генерала-зрадника, що перейшов на сторону "ДНР"

Генерал СБУ Третьяк, син якого був заарештований за шпигунство на користь РФ, перейшов на бік "ДНР", повідомляє vlada.io.

Заяву Третьяк зробив на відео. У кадрі він сидить на тлі символіки "ДНР" і читає заздалегідь приготований для нього текст

У своїй заяві Третьяк заявив, що в Україні процвітає націоналізм і йде боротьба з інакомисленням. Генерал закликав своїх колег і товаришів по службі скидати чинну українську владу, а також зізнався, що брав участь у «фальсифікації результатів минулорічних президентських і парламентських виборів», коли працював радником глави Донецької ОДА Сергія Тарути. За словами Третьяка, тепер він прозрів, і вважає минулі вибори незаконними.

Цікаво, що під час подій «русской весни» 2014 Третьяк очолював СБУ Луганської області, і за твердженнями луганських журналістів і активістів Євромайдану, фактично допомагав сепаратистам захоплювати владу в області. Однак, після того, як влада в Луганську перейшла до бойовиків, Третьяк не поніс ніякої відповідальності і навіть знайшов роботу в команді донецького губернатора.

У червні 2015 син Олександра Третьяка - підполковник Олександр Третьяк молодший - був затриманий співробітниками СБУ за підозрою у співпраці з ГРУ Генштабу ЗС Росії. Третьяка молодшого звинуватили в передачі даних про дислокацію українських військових.

Останнім часом Третьяк займався організацією обміну свого сина на одного з українських військовополонених, що знаходився в полоні у "ДНР". Після того, як Третяка молодшого обміняли, генерал СБУ відкрито перейшов на бік терористів.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Microsoft создает облачную систему хранения данных на основе ДНК

Исследования в области создания новых носителей информации проводят сейчас практически все крупные корпорации....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Луценко пообіцяв конфіскувати всі активи колишньої "правлячої мафії"

Генеральний прокурор Юрій Луценко пообіцяв конфіскувати всі активи колишньої правлячої мафії"....