Тимчасова слідча комісія ВР щодо розслідування фальсифікацій під час виборів в Кривому Розі не змогла прийняти жодного рішення, оскільки не було кворуму. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на голову комісії Леоніда Ємця.

На засіданні комісія мала дати оцінку фальсифікаціям у Кривому Розі.
«Депутати не з’явилися на засідання. З 12 нардепів було лише п’ять. Тому ми лише провели обговорення, дослідили документи, які були додатково отримані, провели телефонну розмову з керівником поліції Дніпропетровської області з приводу кримінальних розслідувань, які вони ведуть», — повідомив Ємець.
«Наступне засідання призначено на суботу на 13 годину. Сподіваюсь, що депутати з’являться на засідання, зважаючи на те, що ситуацію в Кривому розі нині вибухонебезпечна», — зазначив Ємець.
«Ті члени комісії, які вимагали вчора перенести засідання для отримання інформації, сьогодні не з’явилися, інформація їм нецікава», — обурився він.
Він також зазначив, що чим більше стає зрозумілою криворізька ситуація, тим більше «члени комісії починають займати не позицію об’єктивності, а політичну позицію».
Він поки відмовився називати депутатів, які не з’явилися на засідання.
Водночас депутат від «Самопомочі» Павло Костенко на своїй сторінці Facebook повідомив, що на засіданні комісії крім нього і Ємця були присутні Сергій Висоцький від Народного Фронту, Ігор Луценко від Батьківщини, Юрій Левченко від «Свободи».
Не з’явилися на засідання від БПП: Костянтин Усов, Сергій Алєксєєв, Олександр Черненко.
Також не прийшли Олег Купрієнко від Радикальної Партії, Євген Рибчинський від Волі Народу, Андрій Шипко від «Відродження», Костянтин Павлов від «Опозиційного Блоку».
Павлов – був одним з депутатів, який зірвав засідання Криворізької міської виборчої комісії в ніч з середи на четвер. Його колега нардеп від Опоблоку Дмитро Колєсніков, застосовуючи силу, вирвав з рук члена комісії документи, зокрема порядок денний комісії.загрузка...

Читайте також