Українці не хочуть платити за відновлення Донбасу

Українці не хочуть платити за відновлення Донбасу

Більшість українців вважають, що в разі повернення окупованих територій Донбасу вони повинні відновлюватися за рахунок Росії або коштів, які будуть збиратися на цих територіях. Про це свідчать результати соціологічного дослідження Центру Разумкова, які представив на прес-конференції директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко, передає ЛІГА.net.

29,6% опитаних вважають, що окуповані гібридною армією РФ території у разі їх повернення до складу України повинні відновлюватися за рахунок Росії. 29,4% вважають, що інфраструктура повинна відновлюватися з рахунок коштів, які будуть збиратися на цих територіях. 23,5% вважають, що відновлення повинно відбуватися за рахунок України.

В основному на український бюджет в даному випадку розраховують представники Донбасу. 40,4% опитаних у Донбасі висловилися за відновлення за рахунок України, 28,7% опитаних вважають, що відновлення має йти за рахунок Росії. 17,7% — за рахунок коштів, які будуть збиратися на цих територіях. На сході в цілому: 26,7% — за рахунок України, 26,7% — за рахунок Росії, 27% — за рахунок коштів, зібраних на зруйнованих територіях. На півдні: 24,2% — за рахунок України, 16,3% — за рахунок Росії, 36,3% — за рахунок коштів, зібраних на цих територіях. У центрі: 20,1% — за рахунок України, 33,9% — за рахунок Росії, 33% — за рахунок коштів, зібраних на цих територіях. На заході: 13,3% — за рахунок України, 32,4% — за рахунок Росії, 30,5% — за рахунок коштів, зібраних на території Донбасу.

Дослідження було проведено з 6 по 12 листопада 2015 року. Опитано 2008 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Похибка не перевищує 2,3%.загрузка...

Читайте також