Столичний метрополітен відкрив сторінку в Instagram

Столичний метрополітен відкрив сторінку в Instagram

З сьогоднішнього дня метрополітен Києва запустив офіційний акаунт в мережі Instagram. На сторінці kyivmetrogram можна буде побачити як повсякденне життя підприємства, так і потаємні куточки, де не ступає «нога пасажира», пише Сегодня.

Перші роботи створила група талановитих українських інстаграмеров в рамках ініціативи #empty. «Ми раді, що метро відкрило двері нашого проекту і наші фолловери отримали можливість подивитися фото його цікавих локацій», – сказав координатор Валентин Малиновський. Переглянути створені зображення можна з хештегом #empykyivmetro.

У метро впевнені, що Instagram підземки буде цікавим для пасажирів.

Нагадаємо, що за останній рік в київському метро було реалізовано чимало творчих проектів. Зокрема, відкрито зображення «3D сцени на «Театральній», полички буккросингу на станціях «Політехнічний інститут» та «Золоті ворота». Остання також стала своєрідною арт-галереєю, де вже було проведено більше чотирьох виставок.

Підприємство також повідомляє про зміни в роботі в Twitter, а про найцікавіше можна читати не тільки на офіційному сайті, а й на сторінці в соцмережі Facebook.

Читайте також: Проїзд у Києві може подорожчати не раніше лютогозагрузка...

Читайте також

Коментарі