71,8% українців вважають Росію агресором

71,8% українців вважають Росію агресором

Майже 60% українців вважають, що Росія або воює з Україною, або причетна до подій на сході України, а 16,3% бачать у цьому громадянську війну. Як передає УНІАН, такі дані містяться в результатах опитування, проведеного Центром Разумкова з 6 по 23 листопада 2015 року, які сьогодні були оприлюднені на брифінгу.

Так, відповідаючи на запитання щодо ситуації на сході України, 31,5% респондентів сказали, що це сепаратистський заколот, підтриманий Росією, а 28% — що це війна між Україною і Росією. При цьому 16,3% вважають, що йде громадянська війна — конфлікт між проукраїнськи і проросійськи налаштованими громадянами України. У той же час 8,4% вважають, що йде війна між Росією і США, а 7,4% — боротьба за «незалежність Донецької та Луганської республік».

Центр Разумкова відзначає, що переважна більшість громадян — 71,8% — вважають, що Росія є державою-агресором, стороною конфлікту на сході України, а 64,4% вважають, що «ДНР» і «ЛНР» — це терористичні організації, які не є представниками населення відповідних територій.загрузка...

Читайте також

Коментарі