За шпигунство на користь Росії полковнику СБУ дали 5 років умовно

Печерський районний суд засудив до 5 років в'язниці умовно полковника Служби безпеки України за передачу росіянам секретних відомостей про фінансово-господарську діяльність компанії "Азовмаш" (Маріуполь, Донецька область). Про це сказано у вироку суду від 12 жовтня, текст якого мають Українські Новини.

Рішенням суду полковник СБУ, уродженець Севастополя, визнаний винним у тому, що, будучи заступником начальника управління контррозвідки Головного управління СБУ в Києві й області, зробив службову підробку, передав третім особам секретні відомості й незаконно прослуховував телефонні розмови.

Відповідно до тексту судового рішення, полковник СБУ в лютому 2015 року одержав від заступника директора по зовнішньоекономічних зв'язках ТОВ "Рейлтрансхолдинг", з яким раніше проходив службу в органах безпеки й перебував у товариських відносинах, пропозиція зібрати інформацію про фінансово-господарську діяльність "Азовмашу" за винагороду.

Зацікавленість вищевказаного російського підприємства викликана намірами монополізувати надалі галузь вагонобудування на територіях колишніх країн СНД шляхом проведення несумлінних конкурентних дій.

Полковник СБУ, використовуючи оперативно-розшукові й контррозвідувальні можливості, зібрав необхідну інформацію й передав її електронною поштою замовникові з Росії. Крім того, підсудний дав вказівки підлеглим прослуховувати телефони керівника "Азовмашу", мотивуючи це тим, що він нібито підозрюється у фінансуванні терористів на Донбасі.

Обвинувачуваний у суді повністю визнав свою провину. У зв'язку із цим суд засудив його 5 років позбавлення волі з випробним терміном 3 роки.

Рекомендуємо прочитати

Як самооцінка впливає на відносини

Соціальний психолог Белла Депауло вважає, що люди з високою самооцінкою більше схильні до тривалих романтичних відносин, ніж інші....

Це може бути цікавим

Розенко: в меморандумі МВФ немає жодних зобов’язань щодо підвищення пенсійного віку для українців

У тексті Меморандуму між Україною і МВФ немає жодних зобов’язань щодо підвищення пенсійного віку для українців....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Известная украинская певица попала в ДТП

Украинская певица Светлана Лобода попала в ДТП на дорогом Rolls-Royce, которое было взято в аренду....