«Укренерго» повністю завершило ремонт опори ЛЕП

«Укренерго» повністю завершило ремонт опори ЛЕП

Відновлювальні роботи на лінії електропередач «Каховська-Титан» (220кВ) повністю завершені. Про це повідомив начальник управління з інформаційної політики НЕК «Укренерго» Зиновій Буцьо, передає РБК-Україна.

«Вчора пізно вночі ми закінчили ремонт анкерної опори ЛЕП «Каховська-Титан». Проте в результаті переговорів зі штабом протестувальників на тимчасово адміністративним кордоні з Кримом ми, задовольняючи їх вимогу, залишили видимий розрив лінії. Тобто вона роз’єднана і електрика по ній не надходить на півострів», — зазначив Буцьо.

За його словами, якщо переговори з місцевим, а потім і центральним штабом протестувальників завершаться успішно, то на відновлення подачі електропостачання піде 2-3 години.

«Дозвіл на включення перетоків дається на добу вперед. Тобто умовно, якщо сьогодні ввечері нам дозволять підключити лінію, то ми приступимо до робіт завтра. На відновлення піде 2-3 години», — повідомив Зіновій Буцьо.

Він також уточнив, що переговори з мітингувальниками постійно ведуть від імені «Укренерго» керівники Південної та Дніпровської енергосистем. Вчора, 29 листопада, в переговорах брав участь міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

«Втім, ініші 3 лінії ще «лежать», там повалені опори і доступу до них не дають», — додав Буцьо. Всього півострів живлять 4 лінії — «Каховська-Джанкой», «Каховська-Островська», «Мелітополь-Джанкой» (всі три потужністю — 330кВ) і «Каховська-Титан» (220кВ).

Читайте також: У Маріуполі від вогнепального поранення помер боєць Нацгвардіїзагрузка...

Читайте також

Коментарі