На маріупольських виборах лідирують Бойченко і «Опозиційний блок»

На маріупольських виборах лідирують Бойченко і «Опозиційний блок»

За результатами обробки дев’яти протоколів (4,2% від їх загальної чисельності), на виборах міського голови Маріуполя Донецької області, що відбулися в неділю, лідирує самовисуванець, директор із персоналу ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» Вадим Бойченко, за якого віддали голоси 66,6% від загальної кількості виборців, що проголосували. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як повідомляється на порталі vybir.info із посиланням на дані територіальних виборчих комісій, за самовисуванця, голову правління харчового холдингу ТОВ «УГХТ» Юрія Тернавського проголосували 12% виборців, за представника партії «Сила людей», директора сервісного центру «Ліоком» Максима Бородіна — 8,3% виборців. Кожен з інших кандидатів отримав менше ніж 3% голосів виборців.

При цьому за результатами обробки 17 протоколів (8% від загальної чисельності) на виборах до міської ради прохідний бар’єр долають лише партії «Опозиційний блок» (59,7% голосів) та «Сила людей» (10,8%) голосів. Крім того, партії «Наш край» і «Блок Петра Порошенка «Солідарність» впритул наближаються до цього бар’єра, набираючи 4,8% та 4,7% голосів відповідно. Партії «УКРОП», «Самопоміч», «Батьківщина» набрали від 3% до 4% голосів.загрузка...

Читайте також

Коментарі