Екс-кандидат в мери Києва назвав ворогів України

Екс-кандидат в мери Києва назвав ворогів України

Екс-кандидат в мери Києва Борислав Береза вважає, що депутати від Опозиційного блоку не опозиція, а українофоби і вороги країни.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

 — Коли Олена Бондаренко з’явилася на ICTV, то громадськість обурилася, але ніхто ніяких висновків не зробив. Даремно. Бондаренко не просто спікер? який був в ефірі від Оппоблока, вона українофоб. І її ненависть може мати продовження. Якщо їй дати право і можливість, то вона буде фізично знищувати все і всіх? пов’язаних з Майданом. Вона ненавидить нас. І ця ненависть, рано чи пізно, попитаеться знайти можливість реалізуватися, — розповів він.

За його словами  «тепер уже Ірина Бережна в черговий раз з’явилася на російському телебаченні і … І повідомила, що: «Україна перетворюється на терористичну держава Укро-УДІЛ». Навіть Вадим Коліснеченко, який теж не є симпатиком Майдану, отетерів і змінився в обличчі. Саме такі спікери, з українським громадянством, допомагають в Росії формувати негативний образ України. Володимир Соловйов, як і Дмитро Кисельов є рупором Кремля і виконує прямі завдання агітпропу. Значить і ті, хто з’являються там — це найманці на службі російської пропаганди.

 — Послухавши, що говорить Бережна — можна в цьому переконатися. Цікаво, а чи будуть проігноровані її висловлювання в СБУ? — поцікавився він.

Береза переконаний. що «і Бондаренко і Бережна — це вороги України, а не опозиція чи опоненти політичного ладу».

 — Їх ненависть базується на втраченій  матеріальній вигоді і мотивована зараз проросійськими силами. Хочу нагадати, що толерантність до своїх ворогів призводить до високої смертності серед друзів, — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі