В’язень розповів про свої враження від ХХІ століття після 44 років у...

В’язень розповів про свої враження від ХХІ століття після 44 років у в’язниці

Американський колишній ув’язений поділився враженнями від нового життя. Ролик за участю чоловіка зняв телеканал Al Jazeera.

У 25 років Джонсона засудили за замах на вбивство поліцейського. Він пробув за ґратами 44 роки, а коли вийшов на волю у серпні 2014-го, то виявилося, що більшості його родичів уже немає в живих. «Ні сестер, ні братів, нікого, з ким я б міг поспілкуватися», — розповідає він.

Тюремне ув’язнення сильно вплинуло на чоловіка, тому, зізнається Джонсон, перший час на волі було трохи складно, «оскільки багато що змінилося». Наприклад, вийшовши на Таймс-сквер, він помітив, що багато розмовляють самі з собою, і спочатку він вважав , що це агенти ЦРУ. Потім помітив пристрої, які люди тримали біля вуха, хоча спочатку не зрозумів, що це таке. «Вони називають їх ай фонами», — говорить Джонсон.

У магазинах Джонсона найбільше вразила різноманітність продуктів і «різнокольорових напоїв». «Арахісове масло з джемом. Я ніколи не бачив нічого подібного, — дивується він. — Арахісове масло і джем в одній банці? Оце дивина».

Читайте також: Американський школяр склав кубик Рубика за 4,9 секзагрузка...

Читайте також

Коментарі