Російський депутат розповів, чому Путіну вигідний теракт в Парижі

Депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов заявив, що криваві теракти в Парижі, які сталися 13 листопада, вигідні для Кремля, так як вони допомогли відвернути увагу світової спільноти від теракту, що стався на борту російського А321 над Сінайським півостровом Єгипту. Про це він розповів в інтерв'ю одному з українських видань.

"З оцінкою, що ця жахлива трагедія Кремлю на руку, я змушений погодитися. Але не через відволікання уваги від Сходу України. По-перше, є дуже важливий фактор усередині Росії. У нас своя трагедія: нещодавно підірвали літак над Сінаєм. Найбільша катастрофа за всю історію російської авіації. Кремль гарячково намагався знайти спосіб замилити той факт, що цей теракт найбільший від часів Беслана. Інакше довелося б визнавати, що люди загинули тому, що ми вплуталися в сирійський конфлікт. Відтак те, що сталося в Парижі, на жаль, стало подарунком Кремлю. Адже тепер люди більше говоритимуть про столицю Франції, ніж про літак. А якщо згадають про літак, то у зв'язку з терактами у Парижі, а не з початком російської воєнної кампанії в Сирії", - пояснив російський політик.

На думку Пономарьова, Кремль не стоїть за паризькими терактами, однак дані події можуть бути вигідні йому, так як в ЄС посиляться позиції ультраправих партій, які часто фінансуються саме Кремлем.

"Внаслідок терактів ця п'ята колона отримає серйозну електоральну підтримку", - стверджує депутат Держдуми РФ.

За його словами, паризькі теракти позначились негативно і на Україні, навіть якщо врахувати втрати українських військових за останній період.

"Що можна стверджувати точно — на Україні паризька трагедія позначилась негативно. Питання тільки в ступені втрат. Путін — вельми талановитий і цинічний маніпулятор, який багато років тренується на російському суспільстві. За допомогою своїх медійних ресурсів на Заході він уже намагається стати таким собі рятівником Європи", - вважає Пономарьов.

Нагадаємо,  13 листопада в столиці Франція Парижі сталося декілька терактів, загинуло якнайменше 129 осіб.

Рекомендуємо прочитати

Не все юристы одинаково полезны? "Темные дела" Андрея Довбенко

Андрея Довбенко называют юристом со скандальным прошлым из-за работы на одиозных клиентов....

Це може бути цікавим

Человека Порошенко обвинили в коррупции: сумма впечатляет

Заместитель министра агрополитики Максим Мартынюк....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві побили журналіста

У Києві на вул....