Путін за крок до введення воєнного положення, — журналіст

Путін за крок до введення воєнного положення, — журналіст

Росія знаходиться буквально за крок від введення військового стану на території країни. Таку думку висловив відомий російської блогер і журналіст Олександр Сотник на своїй сторінці в Facebook.

Говорячи про дії президента РФ Володимира Путіна, він зазначає: «Оскільки Плішивець накоїв масу злочинів — відхід від влади для нього смертельний. А вмирати він не збирається. Навпаки: його завдання — залишити після себе чіткий слід у пам’яті людства».

«Ердоган запропонував пацану «піти на мирову». Що робить Путін у відповідь? Він вводить санкції. У суботу. Увечері. Це — його відповідь: «Ти, с * ка, мене спробував опустити? Ах так? Х * р з тобою, війна — значить, війна «. Рушниця на сцені висить дуже довго, і воно повинно ось-ось вистрілити. Путін «витягував кишки» всьому населенню Росії протягом 16 років. Тепер він став хворий мозолем для всього світу. Він взявся за «намотування кишок на кулак» у світовому масштабі», — пише Сотник.

При цьому журналіст вважає, що російський лідер не дасть Бараку Обамі спокійно піти з поста президента США: «Путін йому ще влаштує веселуху».

«Загалом, так. Вважаю, РФ в одному кроці від введення воєнного (надзвичайного) положення. Путіну дуже треба тут «під сурдинку» замочити всяких незгодних, зрадників і далекобійників, які приєдналися до них. Ну, і ще декого по дрібниці. Красиве життя нас усіх чекає. А рушниця все висить. І якщо вистрілить — то вже точно не в Путіна «, — підкреслив Сотник.загрузка...

Читайте також

Коментарі