Пєсков про «апокаліптичний сценарій» відносин Росії та Туреччини

Пєсков про «апокаліптичний сценарій» відносин Росії та Туреччини

Дмітрій Пєсков розповів про розвиток російсько-турецьких відносин. Інформацію поширює Новое время.

За прес-секретаря російського президента, російська авіація, що діє в Сирії, буде виконувати завдання під прикриттям російських ППО «на випадок відновлення небезпеки.

«Можна констатувати тільки одне: російські льотчики застраховані на випадок відновлення небезпеки, відповідна система ППО встановлена», — сказав він.

Прес-секретар Путіна назвав «абсолютно апокаліптичним сценарієм» можливість перекриття Туреччиною морських проток для судноплавства.

«Безумовно, з нашої точки зору, ступінь передбачуваності дій турецького керівництва зараз визначити важко, — сказав Пєсков. — І давайте навіть не будемо обговорювати такі сценарії«.

Також Пєсков назвав, «театром абсурду» попередження президента Туреччини Реджепа Ердогана про те, що його країна буде вважати атаку проти свого літака в сирійському небі актом агресії.

«Це ж взагалі жахливий нюанс. Тобто, президент Туреччини зробив заяву, в якій сказав, що якщо турецький літак буде збитий над територією Сирії, то це буде вважатися актом агресії», — сказав Пєсков.

Раніше повідомлялося, що Ердоган закликав Росію вирішити проблему з Су-24 «більш позитивно».

Читайте також: У Туреччині протестують проти агресії Путіназагрузка...

Читайте також