Аваков: Паскал — найчесніший міліціонер з тих, кого я знаю

Аваков: Паскал — найчесніший міліціонер з тих, кого я знаю

Глава МВС Арсен Аваков назвав Василя Паскала, призначеного першим заступником глави Нацполіції, «найчеснішим міліціонером з тих, кого він знає». 

Про це Аваков заявив 28 листопада у коментарі журналістам під час відвідання тренувальної бази та рекрутингового центру полку Нацгвардії «Азов».

«Це та людина, яка розслідувала вбивства Веремія, Чорновіл, Вербицького, це він розкрив усю схему крадіжки 400 автоматів з бази резерву (МВС), тітушки у Маріїнському парку, де було 18 числа 8 вбивст — це теж він розкрив, усю схему з Жиліним — він розкрив і поклав її на стіл. Він затримав 18 «беркутівців» ще минулої весни. А Генпрокуратура 15 з них відпустила, у той же день, і вони поїхали у Крим», — заявив Аваков.

«Тим, хто мені каже «Паскал поганий, тому що генерал-лейтенант», — я їм кажу «Йдіть до біса», — додав він.

Як відомо, 4 листопада Кабмін звільнив Паскала з посади заступника міністра внутрішніх справ, на який його було призначено в грудні 2014 року, у зв’язку з переходом на іншу роботу.

 24 листопада Паскал був призначений першим заступником голови Національної поліції — начальником кримінальної поліції.

За даними ЗМІ, саме Паскал відповідав за переслідування учасників студентського Майдану. Крім того, його пов’язують з провокаціями, які відбувалися під будівлею Верховної Ради 31 серпня 2015. Активісти також заявляють, що Паскал підпадає під люстрацію із забороною обіймати посади в органах державної влади, однак уникає люстрації через рішення суду.

Читайте також: Аваков розповів про перші результати атестації екс-міліціонерівзагрузка...

Читайте також