Печерський райсуд пригрозив обшуком в офісах Facebook

Печерський райсуд пригрозив обшуком в офісах Facebook

A smartphone user shows the Facebook application on his phone in the central Bosnian town of Zenica, in this photo illustration, May 2, 2013. Facebook Inc's mobile advertising revenue growth gained momentum in the first three months of the year as the social network sold more ads to users on smartphones and tablets, partially offsetting higher spending which weighed on profits. REUTERS/Dado Ruvic (BOSNIA AND HERZEGOVINA - Tags: SOCIETY SCIENCE TECHNOLOGY BUSINESS)

Печерський районний суд Києва зобов’язав адміністрацію соціальної мережі Facebook надати тимчасовий доступ до своїх штаб-квартир у Менло-Парку (Каліфорнія, США) і Лондоні (Велика Британія) для слідчих прокуратури м. Києва та оперативних працівників органів внутрішніх справ України. Відповідну ухвалу за підписом слідчого судді Романа Новака від 18 листопада 2015 року опубліковано у Єдиному держреєстрі судових рішень, передає РБК-Україна.

Згідно із судовим документом у справі №757/43340/15-K про скоєння кримінального злочину за ч.2 ст.115 (умисне вбивство, вчинене групою осіб), адміністрація «Фейсбук» має виготовити і надати в електронному вигляді документи, що містять дані про акаунт /MedvedkoAndrij (натепер є видалений, — ред.), з можливістю вилучення їх копій начальником відділу прокуратури м. Києва, прокурором у кримінальному провадженні старшим радником юстиції Олександром Машковим.

Термін дії даної ухвали, яка не підлягає оскарженню, — 1 місяць з дня винесення рішення, тобто до 18 грудня.
«Службовим особам адміністрації соціальної мережі «www.facebook.com» надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів… і можливість вилучити зазначені в ухвалі копії документів. У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження… має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку… з метою вишукування та вилучення зазначених речей і документів», — випливає з документа.


загрузка...

Читайте також

Коментарі