Кандидати на посаду антикорупційного прокурора — Холодницький і Грищук

Кандидати на посаду антикорупційного прокурора — Холодницький і Грищук

Сьогодні в Києві відбулося фінальне голосування за кандидатів на посаду голови антикорупційної прокуратури. Як передає ЛІГА.net, спеціальна комісія підтримала дві кандидатури — Максима Грищука і Назара Холодницького.

Згідно з фінальним голосуванням, за Грищука свій голос віддали дев’ять членів комісії, за Холодницького — сім.

У той же час, за Віталія Каська, який є головним претендентом на пост антикорупційного прокурора на вимогу представників ЄС, не проголосував жоден з членів комісії. Ще один претендент — Роман Говда — отримав два голоси. Кандидат Володимир Кривенко отримав три голоси, Анатолій Єжов і Олександр Новиков — теж жодного.

Серед членів комісії були присутні представники ГПУ, парламенту, громадські активісти, а також один з делегатів від Ради — представник американської прокуратури — Мері Батлер.

Спочатку на розгляді комісії на пост антикорупційного прокурора знаходилися 10 кандидатів. Пізніше комісія прийняла рішення про зменшення кількості претендентів до семи.

Назвати остаточну кандидатуру на пост глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повинен генпрокурор Віктор Шокін за поданням конкурсної комісії.загрузка...

Читайте також

Коментарі