Активісти розповіли про 10 досягнень в питанні блокади Криму

Активісти розповіли про 10 досягнень в питанні блокади Криму

Військово-політична операція «Блокада Криму» триває вже більше двох місяців.

 — Ми добре розуміємо, що це лише початок важкого і тривалого процесу, — розповідають активісти Правого Сектору.

Однак, за їх словами,  певні результати є вже зараз.

1. Перші два етапи операції з блокади півострова показали 100% ефективності. Фури не їздять, світла в Криму практично нема.

2. Окупаційна влада виявилася нездатною справитися з гуманітарною катастрофою, яка спіткала Крим внаслідок розриву зв’язків з Україною. В той же час, в Криму зріє розуміння того факту, що у свій час Хрущов не випадково переклав питання забезпечення півострову на українців — іншого способу існувати Крим не має.

3. Кабінет міністрів під тиском громадськості змушений був припинити вантажосполучення з окупованим півостровом на офіційному рівні. Тим самим уряд визнав не лише ефективність дій кримських татар та бійців НВР «Правий сектор», але й недолугість (на межі зі злочином) своєї попередньої політики співпраці з окупантами.

4. Спроби відновити постачання електроенергії на півострів поки не просунулися далі заяв про наміри — в першу чергу тому, що ці заяви викликали категоричне несприйняття в українському суспільстві. Крім того, фактор «чонгарських бобрів» неможливо ігнорувати: скільки не відновлюй зруйновану опору, а бобри все одно можуть перегризти іншу.

5. Байки про те, що через повалення опор ЛЕП частина Херсонської області лишилася без світла — повна нісенітниця. Резервних ліній електропостачання цілком вистачило для компенсації втрат.

6. Паром через Керченську протоку не справляється з товаропотоком і змушений возити не окупаційні війська, танки та артилерію, а крупи і овочі. Принаймні, коли паром взагалі працює.

7. Військові частини у Криму втрачають свою боєздатність через те, що потужності їхніх генераторів використовуються для електропостачання у навколишні населені пункти.

8. Через резонанс, який викликала операція з блокади Криму, захиталося крісло під ахметівським ставлеником Демчишиним, який відверто відпрацьовує на ворога і тим самим підставляє режим Порошенка під народний гнів.

9. Блокада викликала масове незадоволення жителів Криму в першу чергу діями Путіна та місцевої окупаційної влади. У Керчі, Феодосії та інших кримських містах зріють тихі бунти. І якщо вони досі не перейшли до «гарячої» фази — то лише завдяки обіцянкам з дня на день відновити постачання електроенергії.

10. Для заспокоєння наляканого та деморалізованого населення окупаційна адміністрація вдається до відвертої брехні, обіцяючи щонайбільше до 22 грудня протягнути кабель до Керчі з Краснодару. При цьому навіть пересічні кримчани знають, що Краснодар давно і сам відчуває дефіцит електроенергії. «Включать Крим — ляже Краснодар», — бідкаються кримчани, усвідомлюючи, що заради Криму Путін не дозволить обвалити енергетику суто російського регіону.загрузка...

Читайте також