Кияни активно підтримують петицію про перетворення «Метрограду» на паркінг

Кияни активно підтримують петицію про перетворення «Метрограду» на паркінг

У розділі петицій до Київської міської ради громадяни найбільш активно підтримують петицію про перетворення Торгового центру «Метроград» у центрі столиці на підземну парковку. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт Київської міської ради.

Петиція «Побудувати замість ТЦ Метроград паркінг і заборонити паркування авто від пл. Льва Толстого до вул. Хрещатик для зменшення заторів в центрі міста і звільнення тротуарів» з’явилася в розділі петицій на сайті Київради 17 листопада. З тих пір її близько 2,5 тис. людина з потрібних 10 тис.

«У самому центрі міста існує нікому не потрібний ТЦ Метроград, який на даний момент схожий на ринку під землею в самому центрі міста. Пропоную використовувати цей об’єкт для паркування автомобілів, що призведе до зменшення пробок в центрі міста і звільнить тротуари для пішоходів», — йдеться в тексті петиції.

Для цього говориться в ній далі, Київрада має ухвалити необхідне рішення і залучити власників до перебудови підземного торгового центру, або в разі відмови орендарів, націоналізувати торговий центр і залучити нового інвестора.

Читайте також: У Києві «Лексус» врізався в три неправильно припарковані автозагрузка...

Читайте також

Коментарі