ЄБРР викупить 30% акцій «Райффайзен Банку Аваль»

ЄБРР викупить 30% акцій «Райффайзен Банку Аваль»

Європейський банк реконструкції і розвитку отримає 30% акцій «Райффайзен Банку Аваль», дочірньої структури «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ». Відповідну угоду було підписано сьогодні в Києві, повідомляє прес-служба ЄБРР.

У повідомленні наголошується, що ЄБРР і РБІ візьмуть участь у збільшенні капіталу 1-го рівня «Райффайзен Банку Аваль» на 3,15 млрд. гривень (близько 122 млн. євро). Питання про збільшення капіталу буде винесений на затвердження на загальних зборах акціонерів банку, яке відбудеться 3 грудня. Після укладення угоди, ЄБРР стане власником 30% акцій українського банку.

Водночас, частка РБІ в АТ «Райффайзен Банку Аваль» знизиться з 96,2% до 67%, проте точні цифри будуть залежати від того, яку участь у збільшенні капіталу візьмуть міноритарні акціонери (їх нині близько 109 тис.).

Станом на 30 вересня 2015 року коефіцієнт достатності капіталу 1-го рівня «Райффайзен Банку Аваль» складав 6,86% по національним стандартам, що перевищує встановлений НБУ норматив (4,0% по національним стандартам). Після укладення угоди, показник банку зросте до 14,19% по національним стандартам.

Читайте також: Нацбанк посилює вплив на сферу фінансових послуг Українизагрузка...

Читайте також

Коментарі