У проводі «Правого сектору» заявили про дезорганізацію в рядах руху.

Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті організації.

«Останні події у «Правому секторі», зокрема заява Дмитра Яроша про складання повноважень провідника, викликали значну дезорганізацію в рядах нашого Руху. Багато хто, не маючи чітких орієнтирів, очікує з’їзду», — йдеться у повідомленні.

У коментарі Gazeta.ua заступник глави «Правого сектора» з політичної частини Андрій Шараскін заперечив інформацію про «дезорганізацію».

«Питання до тих, хто подавав цю заяву. Жодної дезорганізації у нас не спостерігається», — сказав він.

За словами Шараскіна, запланований з’їзд руху відбудеться у січні наступного року.

«Це запланований ще на початку осені великий з’їзд національно-визвольного руху, де мали би бути представлені усі структурні підрозділи і запрошені керівники дружніх організацій. Там ми б мали якраз оголошувати стратегію майбутнього України, реформи і закони. З’їзд запланували на кінець січня 2016 року», — розповів він.

За його словами, також на «загал до членства винесуть питання: приймають чи не приймають відставку Дмитра Яроша».

«Ніякої дезорганізації немає», — також сказала у коментарі член «ПС» Олена Білозерська.

«Для більшості членства заява Яроша була, як грім з ясного неба. Вони не знали, що тепер буде з «Правим сектором». Не секрет, що в керівництві були певні розбіжності щодо бачення подальших шляхів розвитку руху. Це абсолютно природній процес», — пояснила вона.

За словами Білозерської, організація працює.

«Все відбувається нормально. Дмитро Ярош прийняв на себе командування бойовими батальйонами і штабом ДУКу. Ми працюємо. Нічого страшного не відбувається», — додала вона.загрузка...

Читайте також

Коментарі