Тимчук не бачить передумов для наступу бойовиків

Тимчук не бачить передумов для наступу бойовиків

Лідер групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук констатував відсутність передумов для наступу бойовиків так званих «Донецької/Луганської народних республік» (ДНР/ЛНР). Про це Тимчук написав на своїй сторінці в Facebook, передає РБК-Україна.

«Група ІС не має даних про підготовлюваний масштабний наступ бойовиків… Що стосується нашої оцінки можливості широкомасштабного наступу бойовиків, то на даний момент ми не бачимо на Донбасі створення ударних угруповань, готових проводити наступальні дії оперативно-тактичного рівня (про що координатори ІС і повідомляють в різних коментарях)», — написав Тимчук.

Разом з тим, Тимчук заявив, що ситуація вимагає подальшого ретельного моніторингу, оскільки на даний момент активно йде перегрупування сил і засобів бойовиків на ряді напрямків.

«Якщо ми зафіксуємо масоване введення на Донбас особового складу та озброєнь з території РФ, і зафіксуємо формування ударних угруповань (не плутати з тактичними групами) — ми повідомимо про це. У кожному разі, розслаблятися не можна, але і панікувати — теж», — написав Тимчук.загрузка...

Читайте також