МЗС різко розкритикувало справу проти Віри Савченко у РФ

МЗС різко розкритикувало справу проти Віри Савченко у РФ

Міністерство закордонних справ України (МЗС) вважає справу проти Віри Савченко, відкриту сьогодні у Росії «розправою над людською думкою та гуманізмом». Про це йдеться у заяві відомства.

«Міністерство закордонних справ України вкрай обурене фактом порушення правоохоронними органами Російської Федерації кримінальної справи щодо громадянки України Віри Савченко з причин нібито неповаги до суду. Послідовні каральні дії російської влади щодо Надії Савченко, а тепер — її сестри Віри Савченко переконливо підтверджують спланований і політично заангажований характер дій російської влади проти нескорених патріотів України», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, порушення кримінальної справи проти Віри Савченко, як і «судилище» над її сестрою Надією Савченко та іншими українцями — політичними в’язнями Російської Федерації — це «розправа над людською думкою та гуманізмом».

«Нелюдяність дій щодо Надії і Віри Савченко та українських політв’язнів у Російській Федерації, застосування права сили, а не сили права є ознаками репресивної системи сучасної російської влади, яка чинить помсту за вірність своїм переконанням. Міністерство закордонних справ України вимагає від російської влади негайно припинити наругу над громадянами України Вірою і Надією Савченко, а також всіма українськими політв’язнями, звільнити їх і забезпечити повернення в Україну», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Росія відкрила проти сестри Савченко кримінальну справузагрузка...

Читайте також

Коментарі