Гостинному двору повернули статус пам’ятки нанаціонального значення

Гостинному двору повернули статус пам’ятки нанаціонального значення

Гостинному двору знову присуджений охоронний статус — пам’ятка архітектури національного значення. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила активістка Ірина Невмержицька.

Так, Окружний адміністративний суд. Києва у своєму рішенні постановив, «Визнати незаконним і недійсним постанова КМУ від 15 серпня 2011 №1380″ Про виключення будівлі Гостинного двору в Києві зі списку пам’яток архітектури Української РСР, що перебувають під охороною держави».

«Перемога!!! Більше трьох років ми доводили в судово порядку, що постанова КМУ про зняття статусу пам’ятки архітектури національного значення з Гостиного двору є незаконним. І ми виграли!!! Сьогодні отримали постанову Окружного адміністративного суду Києва про те, що постанова КМУ було незаконним! Нарешті, трійка суддею почула наші аргументи!», — написала Невмержицька.

Гостинний двір — торговий комплекс на Контрактовій площі в Києві, побудований в 1809 році. Постановою Кабінету міністрів №1380 від 15 серпня 2011 Гостинний двір був виведений з Державного реєстру пам’яток архітектури.

Читайте також: Кличко пообіцяв, що стадіон «Старт» не забудуютьзагрузка...

Читайте також