Держкіно заборонило ще один російський серіал

Держкіно заборонило ще один російський серіал

Державне агентство України з питань кіно заборонило показ російського серіалу «Лягавий». На думку чиновників, картина популяризує правоохоронні органи держави-агресора, пише Корреспондент з посиланням на ТАСС.

Серіал потрапив під дію 151 статті закону України «Про кінематографію», що забороняє «фільми, в яких міститься популяризація деяких органів держави-окупанта і популяризуються цінності кримінальної субкультури».

За сюжетом, колишній фронтовий розвідник Юрій Козирєв після війни отримує посаду інспектора карного розшуку. Це призначення принесе йому нові розслідування, і поставить його в рамки небезпечного трикутника — між колишніми товаришами по зброї, колегами по службі і кримінальниками. Головну роль в картині зіграв Едурад Флерів.

«Лягавий» поповнив список таких заборонених раніше російських серіалів, як «Бригада», «Вулиці розбитих ліхтарів 5″, «Синдром дракона» та інших.

Україна вже заборонила близько 400 російських фільмів і серіалів, серед яких «Снайпер», «Марш-кидок», «Служу Батьківщині», «Брат-2″ та інші.загрузка...

Читайте також

Коментарі